Xornada 02-03/11/2013

EQUIPO

DATA

P A R T I D O

HORA

CAMPO

PB Sala “A”
PB Sala “B”
 
PREBENXAMIN
BENXAMIN
ALEVIN
INFANTIL

02-11

FATIMA-Tordoia

11:00

Manuel Paz

INFANTIL E.F.

31-10

O Pino – CASTIÑEIRIÑO
Amistoso

19:00

Campo Lameiro
CADETE
XUVENIL “A”

02-11

Imperator-FATIMA

17:00

Meicende Grande

XUVENIL “B”
2ª AUTONOMICA

03-11

FATIMA-Guimarei

16:00

Manuel Paz

Advertisements

PREBENXAMÍNS F-8 5ª XORNADA: SD. Compostela 3 – At. Fátima 6

Partido disputado o 26/10/2013 ás 10:00h no campo Municipal de Belvís.

Xogaron: Marcos, Anxo V., Nico, Martín, Iago C., Anxo, Pablo, Alex e Roi. Non xogou Leo por lesión. Goles: Anxo V. (1), Iago C.(1), Pablo (1), Roi (1) e Alex (2).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

CADETES 5ª Jornada: AT. FÁTIMA 2 – S. D. COMPOSTELA “B” 1

ALINEACIÓN:  Álvaro (Infantiles), Bruno, Sergio, Martín, Alejandro R. R., Iván, Manu, Alejandro R. P., Dani, Breixo, Urbano

SUPLENTES:   Jorge, Carlos, Jaime y Roberto (Infantiles)

CAMBIOS:   ST Roberto (Infantiles) por Manu, Carlos por Bruno, Jaime por Alejandro R. P.  y Jorge por Dani.

GOLES: At. Club Fátima  Breixo 2   S.D. Compostela 1

Partido disputado en Campo de Manuel Paz Nogueira.

Infantís: Peleteiro 2 – Atlético Fátima 5

Partido da xornada 9 da 2ª autonómica infantil grupo, 4 xogado o sábado 26 de outubro ás 9’30 horas no campo da Barrosa, co resultado de

Peleteiro 2 Atlético Fátima 5.

Polo Fátima xogaron de inicio: Óscar, Diego Duro, Xabier Pereiro, Roberto, Martín, Diego Mella, Jesús, Brais, Sergio, Xavier Santos, Francisco Alende, e Señé. Na segunda parte entraron: Viqueira, Álex, e Manuel.

A próxima xornada Atlético Fátima Vs. Tordoia.

Xornada 9 – Infantís: C. D. Arins 2 – E.F. Castiñeiriño 2

ALINEACIÓNS: Martín A., Pablo R., Alvaro, Diego, Jacobo, Tomás, Pablo O., Dani, Martín V., Martín F. y Fernando

CAMBIOS: Nico por Martín V.,  Alex por Tomás , Miguel por Diego, Adrián por Pablo R.,  y Fidel por Pablo O.

GOLES: Minutos 39 y 55 (Castiñeiriño) minutos 50 y 60 (C. D. Arins)

Partido disputado no campo do Sergas.

Xornada 26-27/10/2013

EQUIPO

DATA

P A R T I D O

HORA

CAMPO

PB Sala “A”  

 

 

 

PB Sala “B”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREBENXAMIN

26-10

Compostela-FATIMA

10:00

Belvís

BENXAMIN

26-10

FATIMA-Compostela

13:30

As Cancelas

ALEVIN

26-10

Conxo-FATIMA

11:30

Santa Isabel

INFANTIL

26-10

Peleteiro-FATIMA

09:30

A Barrosa

INFANTIL E.F.

26-10

Aríns-EF CASTIÑEIRIÑO

09:30

Sergas

CADETE

27-10

FATIMA-Compostela

11:00

Manuel Paz

XUVENIL “A”

26-10

FATIMA-Ural

16:00

Manuel Paz

XUVENIL “B”

26-10

V. Alegre-FATIMA

16:00

A Barrosa

2ª AUTONOMICA

27-10

Belvís-FATIMA

20:00

As Cancelas

PREBENXAMÍNS F-8 4ª XORNADA: AT. FÁTIMA 1 – E.D. SANTIAGO 4

Partido disputado o sábado 19/10/2013 ás 17:30h no campo de Santa Isabel.

Xogaron: Marcos, Pablo, Anxo V., Iago, Anxo S., Iago, Martín, Pablo e Roi. (Gol de Anxo V.)

Non xogou por lesión Leo.

A próxima xornada dispútase o sábado 26/10/2013 ás 10:00h no Campo Municipal de Belvís: S.D. Compostela – At. Fátima.

IMG-20131019-00378

Xornada 8 – Infantis: E.F. Castiñeiriño 7 – Tordoia 0

ALINEACIÓN: Xoán, Alvaro, Pablo R., Diego, Jacobo, Martín F., Martín V., Dani, Alex S., Tomás y Fernando

SUPLETENTES: Martín A., Miguel, Pablo O., Fidel y Nico.

CAMBIOS: Martín A. por Xoán,  Pablo O. por Alex S . Nico por Tomás,  Miguel por Martín F. y Fidel por Dani.

GOLES: Minutos 7,15,30,32,34,64 y 66

Partido disputado en el Paz Nogueira.

CADETES 4ª Jornada: BERTAMIRANS C.F. B 2 – AT. FÁTIMA 0

20131020

ALINEACIÓN:  Clemente, Bruno, Sergio, Martín, Alejandro R. R., Iván, Manu, Jorge, Dani, Carlos, Urbano

SUPLENTES:   Breixo, Alejandro R. P., Jaime y Adrián

CAMBIOS:   ST min. 00 Alejandro R. P. por Carlos, min. 50 Breixo por Urbano, min. 55 Adrián por Bruno  y Jaime por Dani.

GOLES:  Bertamirans B min. 43 y 82

Partido disputado en Campo de Bertamirans.

Infantís: Atlético Fátima 8 – S.D. Compostela 3

Partido de infantís 2ª autonómica grupo 4º, xogado o sábado 19 de outubro ás 10’00 horas no “Manuel Paz Nogueira”, co resultado de Atlético Fátima 8 – – S.D. Compostela 3.

Polo Atlético Fátima xogaron de inicio Óscar, Diego Duro, Xabier Pereiro, Roberto, Martín, Diego Mella, Jesús, Brais, Xavier Santos, Álvaro e Señé. No 2º tempo tamén xogaron Manuel, Sergio, Alejandro, Fran e Viqueira.

A próxima xornada enfrontámonos ao Peleteiro.