Modestos, xornada 10

FÁTIMA 1 – Montaos 1

Xogaron: Codesido, Javi, Cea, Martín, Albert, Tomé, Yago, Jacobo, Brais Souto, Nel y Forján. Entraron na segunda parte: Chalo e Brais Castro.

Goles: Tomé.

Partido sen moitas ocasións e si moita disputa no centro do campo. Pouca claridade por parte de ambos equipos nas chegadas a área rival polo que os poucos tiros que houbo foron sen peligro.

Adiantáronse eles tras varios rebotes na nosa área e empatou Tomé aos poucos minutos cun lanzamento de falta que sorprendeu ao porteiro rival.

Xa chegando ao final o Montaos quedou con un xogador menos por doble amarilla ao seu mediocentro. Aínda así contra dez hoxe non fumos capaces de xerar peligro.

Próxima semana descanso e posteriormente ven o último partido da primeira volta contra o Rial.

Advertisements

3º xornada fútbol sala

PB2

EF CASTIÑEIRIÑO 2 – BERTAMIRÁNS 1

Xogaron: Álvaro, Marcos, Nico Blanco, Dani, Nico Fuentes, Martín, Mario y Pablo.

Goles: Nico Blanco (2)

PB1 2009

EF CASTIÑEIRIÑO 0 – NOIA 2

Xogaron: Juanan, Telmo, Ale, Breixo, Luis, Iván, Aarón y Manu.

PB1 2010

EF CASTIÑEIRIÑO 0 – BERTAMIRÁNS 10

Xogaron: Nuno, Tomás, Pablo, Saúl, Kevin, Joel, Queitán, Xabier y Hugo.

BIBERÓN

EF CASTIÑEIRIÑO 1 – VILLESTRO 1

Xogaron: Pedro, Jorge, Pablo, Iker, Aarón, Bruno, Iago, Hugo y Nico.

Goles: Aarón.

Xornada 28-29/11/2015 – Fútbol e Fútbol Sala

EQUIPO DIA PARTIDO HORA CAMPO
FS PB-2 29-11 Bertamiráns B – EF CASTIÑEIRIÑO 10:45 Lamas Abade
FS PB-1 – 2009 28-11 Noia – EF CASTIÑEIRIÑO 17:45 Fontiñas
FS PB-1 – 2010 29-11 Bertamiráns A – EF CASTIÑEIRIÑO 11:30 Lamas Abade
FS BIBERON 29-11 Villestro – EF CASTIÑEIRIÑO 13:00 Lamas Abade
ALEVIN 28-11 FATIMA – Conxo C 11:30 Santa Isabel
BENXAMIN 28-11 Cacheiras – FATIMA 13:30 Santa Isabel
PREBENXAMIN 01-12 FATIMA – E.D. Santiago 18:30 Sergas
CADETE 29-11 FATIMA – Cía de María 11:00 Manuel Paz
XUVENIL 28-11 Cacheiras – FATIMA 16:00 A Cañoteira
3ª AUTONOMICA 29-11 FATIMA – Sta. Cruz Montaos 16:15 Manuel Paz

Xornada 28-29/11/2015

EQUIPO DIA PARTIDO HORA CAMPO
FS PB-2
FS PB-1 – 2009
FS PB-1 – 2010
FS BIBERON
ALEVIN 28-11 FATIMA – Conxo C 11:30 Santa Isabel
BENXAMIN 28-11 Cacheiras – FATIMA 13:30 Santa Isabel
PREBENXAMIN 01-12 FATIMA – E.D. Santiago 18:30 Sergas
CADETE 29-11 FATIMA – Cía de María 11:00 Manuel Paz
XUVENIL 28-11 Cacheiras – FATIMA 16:00 A Cañoteira
3ª AUTONOMICA 29-11 FATIMA – Sta. Cruz Montaos 16:15 Manuel Paz

Modestos xornada 9

FÁTIMA 1 – 0 Belvís “B”.

Goles: Jacobo

Partido moi igualado e disputado onde as ocasións claras foron escasas, aínda así tivemos dous remates de Javi e Brais Castro que se foron por moi pouco.

No desconto unha boa xogada de Yago permitiu a Jacobo finalizar cun gran disparo cruzado.

Próximo partido na casa contra o Montaos.

Inicio fútbol sala

PB2

Xornada 1. EF CASTIÑEIRIÑO 6 – 1 San Francisco de Teo

Goles: Nico Fuentes (2), Marcos (2), Dani y Mario.

Xornada 2. EF CASTIÑEIRIÑO 8 – 0 Victoria “A”

Goles: Marcos (4), Dani (2), Jorge y Borja.

PB1 2009

Xornada 1. EF CASTIÑEIRIÑO 0 -5  Santiago Futsal “A”

Xornada 2. EF CASTIÑEIRIÑO 4 – 3 Amio “A”.

Goles: Breixo 3 y Juanan.

PB1 2010

Xornada 1. EF CASTIÑEIRIÑO 4 – 1 Calo

Goles: Pablo (3) y Saul.

Xornada 2. Descanso

BIBERONS

Seguen a espera de comezar a liga.

Xornada 21-22/11/2015 – Fútbol e Fútbol Sala

EQUIPO DIA PARTIDO HORA CAMPO
FS PB-2 21-11 EF CASTIÑEIRIÑO-Victoria 17:45 Lamas de Abade
FS PB-1 – 2009 22-11 EF CASTIÑEIRIÑO-Amio 12:15 Monte dos Postes
FS PB-1 – 2010 Descansa
FS BIBERON Descansa
ALEVIN 21-11 Peleteiro – FATIMA 11:30 Cancelas
BENXAMIN 21-11 Conxo – FATIMA 12:30 Cancelas
PREBENXAMIN 21-11 Amio – FATIMA 13:30 Cancelas
CADETE 22-11 Victoria B – FATIMA 09:30 Sergas
XUVENIL 21-11 FATIMA – Bastavales 16:00 Manuel Paz
3ª AUTONOMICA 22-11 Belvís B – FATIMA 18:00 Cancelas

Xornada 21-22/11/2015

EQUIPO DIA PARTIDO HORA CAMPO
FS PB-2
FS PB-1 – 2009
FS PB-1 – 2010
FS BIBERON
ALEVIN 21-11 Peleteiro – FATIMA 11:30 Cancelas
BENXAMIN 21-11 Conxo – FATIMA 12:30 Cancelas
PREBENXAMIN 21-11 Amio – FATIMA 13:30 Cancelas
CADETE 22-11 Victoria B – FATIMA 09:30 Sergas
XUVENIL 21-11 FATIMA – Bastavales 16:00 Manuel Paz
3ª AUTONOMICA 22-11 Belvís B – FATIMA 18:00 Cancelas