Resultados 29-30/10

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

MODESTOS

Burgo das Nacións Fátima

0 – 2

Chalo e Julio

XUVENÍL

Fátima Bastavales

1 – 0

Antón

CADETE

DESCANSA

INFANTIL

La Salle Fátima

4 – 0

ALEVÍN

Fátima Compañía de María

5 – 4

Pablo (3) e Nico Corral (2)

ALEVÍN

DESCANSA

BENXAMÍN

Vistalegre “B” Fátima

0 – 7

Hugo Noya (2), Anxo Olveira (2), Dani, Mario e Hugo Vilaseco

BENXAMÍN

San Lorenzo “B” Fátima

3 – 0

PREBENXAMÍN

E.D Santiago Fátima

1 – 0

Advertisements

Resultados 22-23/10

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

MODESTOS

Fátima San Lorenzo

2 – 1

Brais (2)

XUVENÍL

Val do Ulla Fátima

2 – 2

Julio e P.P

CADETE

Fátima Compañía de María

2 – 1

Dani e Jacobo

INFANTIL

Fátima Bertamiráns “D”

2 – 4

Fran e Abraham

ALEVÍN

Villestro Fátima

1 – 0

ALEVÍN

Fátima Conxo “C”

0 – 2

BENXAMÍN

Fátima San Pedro

11 – 0

Dani(3), Anxo Olveira(3), Jorge(2), Hugo Noya, Marcos e Hugo Vilaseco

BENXAMÍN

Fátima Santiago “C”

3 – 1

Pablo (2) e Borja

PREBENXAMÍN

DESCANSA

Resultados 15-16/10

 

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

MODESTOS

Calo Fátima

2 – 1

Brais

XUVENÍL

Fátima Xuventu Aguiño

2 – 3

Manu e Jesús

XUVENÍL

Cordeiro Fátima

0 – 2

Julio e Antón

CADETE

Victoria “B” Fátima

0 – 1

Solar

INFANTIL

San Pedro Fátima

8 – 0

ALEVÍN

Fátima Calo

4 – 3

Manu(2), Jesús e Nico

ALEVÍN

Villestro “D” Fátima “B”

3 – 3

Nico Corral (2) e Pablo

BENXAMÍN

Villestro “C” Fátima

2 – 7

Dani(4), Anxo Olveira(2) e Marcos

BENXAMÍN

Compañía de María Fátima

1 – 7

Dani(2), Anxo Olveira(2), Marcos(2) e P.P
BENXAMÍN E.D Oroso Fátima “B”

2 – 5

Borja(2), Pablo, David Pájaro e Aser
PREBENXAMÍN Victoria Fátima

3 – 1

Juanan

Resultados fin de semana 09-10/10

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

MODESTOS

Fátima Dubra “B”

5 – 1

Albert(2), Chalo(2) e Brais

XUVENÍL

Fátima Sporting Estrada

1 – 6

Abelleira

CADETE

Fátima Burgo das Nacións

6 – 0

Forján(2), Jacobo, Alexandre, Solar e Dani

INFANTIL

Fátima EF San Lazaro

2 – 2

Fran (2)

ALEVÍN

Burgo das Nacións Fátima

6 – 0

ALEVÍN

Conxo “B” Fátima “B”

2 – 4

Marcos(2), Iago e Pablo

BENXAMÍN

Fátima Milladoiro “B”

8 – 1

Mario(2), Anxo Olveira(2), Dani, Marcos, Jorge e Hugo Rivas

BENXAMÍN

Villestro “D” Fátima “B”

1 – 10

Pablo(2), Nico(2), Brandán, David Pájaro, Aser, Iago Botana, Alex e P.P

PREBENXAMÍN

Peleteiro Fátima

4 – 3

Ale (2) e Luis