Resultados 26-27/11

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

MODESTOS

Portomouro Fátima

3 – 1

Chalo

XUVENÍL

Conxo Fátima

4 – 0

CADETE

Fátima Tordoia

2 – 0

Alexandre (2)

INFANTIL

San Lorenzo Fátima

8 – 1

Aldán

ALEVÍN

Fátima Victoria

2 – 2

Juan Nicolás (2)

ALEVÍN

Fátima “B” Burgo das Nacións “B”

4 – 0

Nico Corral (2) y Pablo (2)

BENXAMÍN

Fátima Amio “B”

2 – 2

Dani e Anxo Olveira

BENXAMÍN

Fátima “B” San Pedro

10 – 0

Pablo (2), Nico (2), Isma, Borja, Aitor, Alex e P.P (2)

PREBENXAMÍN

Fátima Burgo das Nacións

1 – 4

Pablo

FÚTBOL SALA, o cal disputou a súa primeira xornada.

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

BENXAMÍN EF Castiñeiriño “A” Ames “B”

12 – 0

Diego (3), Maryo (3), Alex (2), Iago Baqueiro (2), Xan e Hugo Vilaseco
BENXAMÍN EF Castiñeiriño “B” ED Santiago

8 – 0

Hugo Noya (3), Dani, Borja, David Pájaro, Jorge e Nico
PB 2010 EF Castiñeiriño “A” Codima

8 – 1

Pablo (2), Breixo (2), Ale, Luis, Iván e Manu
PB 2010 EF Castiñeiriño “B” La Milagrosa

6 – 0

Roi (2), Kevin (2) e Nuno (2)
PB 2011 EF Castiñeiriño Conxo

6 – 2

Fran (2), Aarón (2), Pablo e Pedro

Deixamos a foto do Benxamín “A” de fútbol 8 dirixido por Iago Vidal.

Na fila de arriba temos de izquierda a dereita: Jorge, Anxo Olveira, Mario, Maryo, David Muíño, Dani e Hugo Rivas.

Agachados: Anxo Liste, Hugo Vilaseco, Hugo Noya, Marcos, Adri, Xan e Iago Baqueiro.
img_1026

 

Advertisements

Resultados 19-20/11

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

MODESTOS

Fátima Bodegón Arzúa

0 – 2

XUVENÍL

Fátima Sálvora

7 – 1

Antón (2), Breixo, Carlos, Julio, Iván e Jesús

CADETE

Cacheiras Fátima

2 – 2

Solar e Dani

INFANTIL

Fátima Burgo das Nacións

1 – 2

Nico Corral

ALEVÍN

Santiago Fátima

8 – 0

ALEVÍN

DESCANSA

BENXAMÍN

Fátima Villestro “B”

5 – 0

Dani (2), Marcos, Mario e Hugo Vilaseco

BENXAMÍN

Fátima “B” Villestro “C”

2 – 1

Pablo (2)

PREBENXAMÍN

Fátima Santiago “B”

7 – 3

Xabi (2), Tomás (2), Luis, Juanan e Telmo


Deixamos a foto do Benxamín “B” de fútbol 8 dirixido por Iago Vidal.

Na fila de arriba temos de izquierda a dereita: Alex, Brandán, Iago Botana, Pablo, Isma, David Pájaro e Carolina.

Agachados: David Pérez, Nico, Xabi, Borja, Aser, Diego e Aitor.

 

img_1023

 

Resultados 12-13/11

 

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

MODESTOS

Biduido Fátima

2 – 3

Jeison (2) e Chalo

XUVENÍL

Fátima Milladoiro

0 – 2

CADETE

Fátima Calo

1 – 1

Forján

INFANTIL

Compañía de María Fátima

4 – 2

Alejandro e Aldán

ALEVÍN

Fátima Conxo

0 – 6

ALEVÍN

Fátima “B” Santiago “B”

2 – 1

Anxo Vilariño e Nico Corral

BENXAMÍN

Oroso “B” Fátima

1 – 0

BENXAMÍN

Fátima “B” Milladoiro “B”

2 – 2

Pablo e Borja

PREBENXAMÍN

Villestro Fátima

6 -1

Pablo

 

Resultados 5-6/11

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

MODESTOS

Fátima Belvís “B”

4 – 1

Chalo, Javi, Nieves e Forján

XUVENÍL

Dubra Fátima

3 – 0

CADETE

Negreira Fátima

4 – 0

INFANTIL

Fátima Conxo “B”

2 – 1

Alex e Fran

ALEVÍN

Compostela Fátima

7 – 1

Dani

ALEVÍN

Compostela “B” Fátima “B”

2 – 1

Nico

BENXAMÍN

Fátima Conxo “C”

19 – 0

Marcos(4), Anxo Olveira (3), Hugo Noya (3), Dani (2), Jorge (2), Hugo Vilaseco, David, Xan, Iago e Anxo Liste

BENXAMÍN

Fátima “B” Compañía de María

7 – 1

Nico (2), Diego (2), Pablo, Borja e Aser

PREBENXAMÍN

Fátima Milladoiro

0 – 11

 

Foto do noso equipo prebenxamín de fútbol 8 dirixido por Diego Barrán e Marcelo Rey:

 

img-20161105-wa0028