Resultados 17-18/12

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

MODESTOS

Fátima Sporting Santiago

3 – 2

Albert, Tomé e Forján

XUVENÍL

Fátima Lalín

2 – 2

Antón e Breixo

CADETE

Peleteiro Fátima

2 – 3

Juan (3)

INFANTIL

Fátima Belvís

3 – 2

Fran (2) e Alex Villar

ALEVÍN

Fátima Negreira

4 – 2

Jesús e Aldán

ALEVÍN

Fátima “B” Vistalegre

5 – 0

Nico Corral (3), Marcos e Iago Otero

BENXAMÍN

DESCANSA

BENXAMÍN

Fátima “B” Conxo “C”

7 – 0

Diego (2), Alex, Xabi, Aser, Nico e Aitor

PREBENXAMÍN

Fátima Conxo

0 – 6

Fútbol sala

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

BENXAMÍN EF Castiñeiriño “A” DESCANSA
BENXAMÍN EF Castiñeiriño “B” Boqueixón

4 – 1

Dani, Nico, Pablo e Borja
PB 2010 EF Castiñeiriño “A” Bertamiráns “B”

5 – 0

Manu, Saúl, Breixo, Iván e Ale
PB 2010 EF Castiñeiriño “B” Villestro “A”

2 – 4

Kevin e Hugo
PB 2011 EF Castiñeiriño Bertamiráns “A”

2 – 2

Pablo (2)
BIBERÓN EF Castiñeiriño Victoria

2 -2

Aarón (2)

Deixamos a foto dos xuvenís actualmente dirixidos por Ramón, aínda que no partido da foto estiveron dirixidos por Modesto.

Na fila de arriba: Clemente, Brais, Urban, Canosa, Carlos, Julio, Javi, Alex e Breixo.

Abaixo: Jesús, Mella, Iago, Abelleira, Manu, Antón, Marcos e Iván.

Falta na foto: Martín.

juv

Advertisements

Resultados 10-11/12

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

MODESTOS

Montaos Fátima

1 – 1

Tomé

XUVENÍL

Victoria Fátima

1 – 1

Antón

CADETE

DESCANSA

INFANTIL

Fátima Victoria “A”

0 – 9

ALEVÍN

DESCANSA

ALEVÍN

DESCANSA

BENXAMÍN

DESCANSA

BENXAMÍN

DESCANSA

PREBENXAMÍN

DESCANSA

Fútbol Sala

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

BENXAMÍN EF Castiñeiriño “A” Santiago Futsal

13 – 1

Iago Baqueiro (5), Anxo Olveira (3), Maryo (2), Hugo Vilaseco, Hugo Rivas e Adri.
BENXAMÍN EF Castiñeiriño “B” Amio

3 – 4

Hugo Noya (2) e Marcos
PB 2010 EF Castiñeiriño “A” Boqueixón

10 – 0

Pablo Outes (3), Manu (3), Breixo (2), Ale e Pablo Iglesias.
PB 2010 EF Castiñeiriño “B” Milladoiro

3 – 6

Tomás (2) e Xabi
PB 2011 EF Castiñeiriño San Lorenzo

4 – 3

Pablo Outes (3) e Aarón
BIBERÓN EF Castiñeiriño Oroso FS

2 -1

Aarón (2)

Deixamos a foto do Alevín “A” dirixido por Pepe.

Na fila de arriba: Aldán, Jesús, Manu, Andrés, Aarón e Diego.

Abaixo: Juan Nicolás, Dani Otero, Dani Cariñena e Javi.

av-a

Resultados 3-4/12

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

MODESTOS

Fátima Resmón

4 – 1

Nieves (2), Nel e Javi

XUVENÍL

Fátima Peleteiro

1 – 6

Antón

CADETE

La Salle Fátima

1 – 1

Forján

INFANTIL

Aplazado

ALEVÍN

Fátima Amio

0 – 11

ALEVÍN

Fátima “B” Amio “C”

2 – 1

Pablo e Guille

BENXAMÍN

Fátima Santiago “B”

1 – 5

Anxo Olveira

BENXAMÍN

Fátima “B” Vistalegre “B”

7 – 1

Diego (2), Carol, Iago Botana, Alex, Aser e David Pájaro

PREBENXAMÍN

Fátima Amio

2 – 1

Aarón (2)

Fútbol Sala

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

BENXAMÍN EF Castiñeiriño “A” Brión “A”

2 – 0

Hugo Rivas e Anxo Olveira
BENXAMÍN EF Castiñeiriño “B” Meigas

18 – 0

Dani (5), Marcos (4), Borja (3), Nico (3), Jorge, Mario e Pablo
PB 2010 EF Castiñeiriño “A” Calo

7 – 1

Manu (2), Pablo (2), Saúl, Breixo e Iván
PB 2010 EF Castiñeiriño “B” DESCANSA
PB 2011 EF Castiñeiriño Bertamiráns “B”

4 – 0

Aarón (2), Pedro e Fran
BIBERÓN EF Castiñeiriño Dubra

2 -1

Nico e Aarón

Deixamos as fotos do Alevín “B” dirixido por Pepe e dos biberóns dirixidos por Diego Enjamio, os cales xogaron este domingo o seu primeiro partido. 

 

Na fila de arriba: Nico Corral, Pablo, Marcos, Javi, Iago e Ale.

Agachados: Miguel, Anxo Sebio, Anxo Vilariño, Yago e Luis. 

Faltan: Guille e Dani.
av-b

 

De izquierda a dereita: Aarón, Nacho, Manu Mato, Bruno, Nico, Lola e Manu Couto.

img-20161204-wa0006