Resultados 28-29/01

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

MODESTOS

Fátima Milladoiro

3 – 2

Iván, Brais e Liste

XUVENÍL

Villestro Fátima

3 – 0

CADETE

Fátima Victoria “B”

4 – 1

Dani (2) e Alexandre (2)

INFANTIL

Fátima San Pedro

0 – 9

ALEVÍN

DESCANSA

ALEVÍN

Fátima “B” San Lorenzo

0 – 4

BENXAMÍN

Fátima Oroso “C”

6 – 2

Mario (2), Iago Baqueiro (2), Marcos e Hugo Noya.

BENXAMÍN

Fátima “B” Amio “B”

2 – 4

Xabi e Diego

PREBENXAMÍN

Fátima Villestro “A”

1 – 9

Telmo

Fútbol sala

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

BENXAMÍN EF Castiñeiriño “A” San Lorenzo “A”

1 – 9

Iago Baqueiro
BENXAMÍN DESCANSA
PB 2010 EF Castiñeiriño “A” Praíña

2 – 1

Iván e Manu
PB 2010 EF Castiñeiriño “B” Victoria

3 – 3

Nuno, Kevin e Tomás
PB 2011 EF Castiñeiriño La Salle

5 – 0

Pablo (3), Aarón e P.P
BIBERÓN EF Castiñeiriño Villestro

2 – 0

Aarón (2)

Deixamos dúas fotos, a primeira para destacar a Iván (porteiro dos modestos) o cal anotou o primeiro gol do partido tras un saque de portería a portería que sorprendeu ao porteiro rival.

img_0523

A segunda para o benxamín A de fútbol sala dirixido por Iago.

Arriba: Xan, Maryo e Anxo Olveira

Abaixo:Hugo Vilaseco, Xabi, Hugo Rivas e Iago Baqueiro.

Faltan: Adri, Alex e Diego.

bx-a

Advertisements

Resultados 21-22/01

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

MODESTOS

Vistalegre Fátima

2 – 3

Viqueira (3)

XUVENÍL

Fátima Puebla

2 – 0

Abelleira e Brais

CADETE

Burgo das Nacións Fátima

0 – 14

Juan (4), Jacobo (3), Dani (2), Álvaro (2), Forján, Raúl e Mauro

INFANTIL

San Lázaro Fátima

5 – 1

Fran

ALEVÍN

Fátima Calo

7 – 1

Manu (2), Nico Corral (2), Aldán (2) e Jesús

ALEVÍN

Fátima “B” Victoria

1 – 4

Nico Corral

BENXAMÍN

Fátima Victoria “B”

6 – 2

Mario (2), Hugo Vilaseco, Hugo Rivas, Jorge e Anxo Olveira

BENXAMÍN

Fátima “B” Villestro “B”

3 – 3

Iago Botana, Diego e P.P

PREBENXAMÍN

Fátima Oroso

1 – 2

Telmo

Fútbol Sala

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

BENXAMÍN EF Castiñeiriño “A” La Salle “B”

8 – 4

Hugo Vilaseco (3), Xabi (2), Maryo, Hugo Rivas e Anxo Olveira
BENXAMÍN EF Castiñeiriño “B” Victoria “A”

2 – 4

Hugo Noya (2)
PB 2010 EF Castiñeiriño “A” Amio

4 – 2

Breixo (4)
PB 2010 EF Castiñeiriño “B” Aplazado
PB 2011 EF Castiñeiriño Villestro “A”

5 – 1

Pablo (4) e Fran
BIBERÓN EF Castiñeiriño Dubra

3 – 0

Aarón (3)

Deixamos dúas fotos, unha dos alevíns “B” que tiveron que xogar un partido en condicións especiais e outra do infantil dirixido por Piñeiro.

Arriba: Jonathan, Fran, Carmen, Alex Vázquez, Alex Villar, Yago, e Iago.

Abaixo: David, Raúl, Abraham, Neira, Dani, Ian, Diego e Brais.

20170116_181906

img-20170121-wa0003

Resultados 14-15/01

CATEGORÍA LOCAL VISITANTE

RES.

GOLES
MODESTOS

DESCANSA

XUVENIL Noia Fátima

2 – 1

Antón
CADETE

DESCANSA

INFANTIL Fátima Peleteiro

0 – 6

ALEVÍN Fátima Victoria

2 – 1

Manu e Aldán
ALEVÍN Fátima “B” Peleteiro

3 – 5

Pablo (3)
BENXAMÍN Fátima Peleteiro “B”

10 – 2

Jorge (3), Anxo Olveira (3), Dani (2), Hugo Noya e Marcos.
BENXAMÍN Fátima “B” Oroso “B”

0 – 1

PREBENXAMÍN Fátima Oroso “A”

0 – 9

Fútbol sala:

CATEGORÍA LOCAL VISITANTE

RES.

GOLES
BENXAMÍN EF Castiñeiriño “A” Burgo das Nacións

8 – 3

Hugo Rivas (3), Xan (2), Anxo Olveira (2) e Maryo
BENXAMÍN EF Castiñeiriño “B” Villestro “A”

1 – 7

Dani
PB 2010

DESCANSA

PB 2010 EF Castiñeiriño “B” Amio

0 – 1

Kevin
PB 2011

DESCANSA

BIBERÓN

DESCANSA

Deixamos a foto do nosos modestos dirixidos por Modesto.

Arriba: Nieves, Viqueira, Javi, Iago, Chalo, Román, Nico, Jeison e Iván.

Abaixo: Borxa, Rafita, Brais, Diego, Forján, Liste e Tomé.

Faltan na foto: Albert e Nel.

captura-de-pantalla-2017-01-16-09-08-43

Alevíns, III torneo Stellae

Os nosos alevíns acudiron neste Nadal a Padrón para disputar o torneo de fútbol sala organizado polo Stellae F.S e ao que levamos acudindo dende a súa primera edición.

Xogaron polos nosos:

Fátima “A”: Luiz, Aarón, Jesús, Diego, Dani Otero, Andrés, Juan e Dani Cariñena.

Fátima “B” : Javi, Marcos, Pablo, Nico, Anxo Vilariño, Ale, Anxo Sebio e Iago.

Nesta ocasión os resultados foron:

Fátima “A” 2 – 0 Tiria

Fátima “A” 1 – 1 Victoria “B”

Fátima “A” 1 – 0 Santiago Futsal

Fátima “A” 0 – 1 Clos Vigo Pelucas

Pasando como segundos de grupo as semifinais:

Fátima “A” 1  – 2 San Lorenzo

 

Pola súa parte o outro alevín quedou eliminado na fase de grupos:

Fátima “B”0 – 2 Victoria “A”

Fátima “B” 0 –  5 Rois

Fátima “B” 0 – 2 San Lorenzo

Fátima “B” 2  – 2 Amio

Resultados 7-8/01

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

MODESTOS Trazo “B” Fátima

2 – 4

Nieves (2), Chalo e Forján
XUVENÍL Fátima Compostela “B”

4 – 3

Abelleira, Antón, Solar e Mella
CADETE Fátima Bertamiráns “D”

4 – 1

Juan (2), Álvaro e Jacobo
INFANTIL Tordoia Fátima

2 – 0

ALEVÍN

Descansa

ALEVÍN

Descansa

BENXAMÍN

Descansa

BENXAMÍN

Descansa

PREBENXAMÍN

Descansa

A maiores indicar que os nosos PB1 2010 de fútbol sala acudiron ao torneo organizado polo Praíña neste Nadal, acadando os seguintes resultados:

EF Castiñeiriño “A” 0 – Villestro 2

EF Castiñeiriño “A” 1 – San Franciso de Teo 2

EF Castiñeiriño “A” 8 – Conxo 0

Quedando de esta maneira eliminados na fase de grupos.

EF Castiñeiriño “B” 1 – Amio 0

EF Castiñeiriño “B” 3 – Calo 2

EF Castiñeiriño “B” 0 – Praiña 2

En semifinais:

EF Castiñeiriño “B” 3 – San Francisco de Teo 1

E xa na final:

EF Castiñeiriño “B” 0 – Villestro 3

 

Deixamos a foto dos subcampións do torneo dirixido por Diego Barrán.

Arriba: Hugo, Lucas e Roi. Abaixo: Tomás, Kevin, Xabi e Nuno.

img-20170109-wa0002