Xornada 1-2/04/2017 – Fútbol e Fútbol Sala

Advertisements

Resultados 25-26/03

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

MODESTOS

Fátima Viduido

3 – 3

Forján, Nel e Viqueira

XUVENÍL

Milladoiro Fátima

3 – 3

Abelleira, Jesús Nieves e Breixo

CADETE

Fátima La Salle

7 – 0

Jacobo (2), David (2), Alexandre (2) e Juan

INFANTIL

Fátima Oroso

1 – 4

Manu Vidal

ALEVÍN

DESCANSA

ALEVÍN

Fátima “B” Burgo das Nacións “B”

2 – 0

Nico e Anxo Sebio

BENXAMÍN

Xoga martes

BENXAMÍN

Fátima “B” Burgo das Nacións

7 – 0

Borja, Pablo, Iago Botana, Aser, David Pérez, Diego e Nico

PREBENXAMÍN

Fátima ED Santiago

3 – 3

Nuno (2) e Telmo

Fútbol Sala

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

BENXAMÍN EF Castiñeiriño “A” Santiago Futsal “A”

1 – 7

Anxo Olveira
BENXAMÍN EF Castiñeiriño “B” ED Santiago

4 – 4

Marcos (2) e Dani (2)
PB 2010 EF Castiñeiriño “A” Burgo das Nacións

4 – 0

Manu (3) e Pablo Outes
PB 2010 EF Castiñeiriño “B” Villestro “B”

3 – 2

Nuno, Tomás e P.P
PB 2011 EF Castiñeiriño Bertamiráns “A”

0 – 4

BIBERÓN EF Castiñeiriño Bertamiráns “B”

3 – 0

Aarón (3)

Aproveitamos para desexar unha pronta recuperación ao noso porteiro dos modestos Iván, que sufriu unha lesión no xeonllo no final do partido e atópase a espera dos resultados das probas para coñecer finalmente o alcance. ¡Ánimo IVI!

Resultados 18-19/03

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

MODESTOS

Belvís “B” Fátima

1 – 4

Denís, Nel, Liste e Tomé

XUVENÍL

Fátima Dubra

1 – 1

Javi

CADETE

DESCANSA

INFANTIL

Fátima San Lorenzo

2 – 3

Fran (2)

ALEVÍN

Fátima Calo

0 – 0

ALEVÍN

DESCANSA

BENXAMÍN

Fátima Santiago “C”

2 – 0

Mario e Anxo Olveira

BENXAMÍN

Fátima “B” Conxo “B”

0 – 2

PREBENXAMÍN

Fátima Oroso “B”

0 – 3

Fútbol sala

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

BENXAMÍN DESCANSA
BENXAMÍN DESCANSA
PB 2010 EF Castiñeiriño “A” Bertamiráns “A”

2 – 5

Breixo e Manu
PB 2010 EF Castiñeiriño “B” Praíña

3 – 3

Nuno, Kevin e Xabier
PB 2011 EF Castiñeiriño Villestro “A”

6 – 1

Pablo (4), Aarón e P.P
BIBERÓN EF Castiñeiriño Victoria

3 – 0

Aarón (3)

Queremos mandar un saúdo especial a familia Vidal tan presente no noso club, para mostrar o noso cariño nestos días tan duros.

Resultados 11-12/02

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

MODESTOS

Fátima Burgo das Nacións

15 – 0

Chalo (4), Nieves (4), Román (2), Javi (2), Nel, Tomé e Brais

XUVENÍL

Bastavales Fátima

1 – 2

Marcos e Julio

CADETE

Tordoia Fátima

2 – 1

Solar

INFANTIL

Burgo das Nacións Fátima

4 – 5

Jesús (2), Fran (2) e Yago Quintela

ALEVÍN

Fátima Victoria

4 – 2

Manu (3) e Jesús

ALEVÍN

Fátima “B” Santiago “B”

1 – 2

Luis

BENXAMÍN

Fátima Fátima“B”

5 – 1

Marcos, Hugo Noya, Hugo Rivas, Hugo Vilaseco e P.P

BENXAMÍN

Fátima “B” Fátima “A”

1 – 5

Iago Botana

PREBENXAMÍN

Fátima Villestro

1 – 6

Aarón

Fútbol sala

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

BENXAMÍN EF Castiñeiriño “A” DESCANSA
BENXAMÍN EF Castiñeiriño “B” DESCANSA
PB 2010 EF Castiñeiriño “A” Villestro “A”

3 – 7

Breixo, Manu e Luis
PB 2010 EF Castiñeiriño “B” Calo

3 – 4

Nuno (2) e Hugo
PB 2011 EF Castiñeiriño Bertamiráns “A”

3 – 1

Pablo (2) e Aarón
PB 2011 EF Castiñeiriño Villestro “B”

2 – 1

Pablo e Aarón
BIBERÓN EF Castiñeiriño DESCANSA

Esta semana destacamos dous feitos, en primeiro lugar mandar ánimos ao Burgo das Nacións de modestos, pois só veu con 8 xogadores a xogar, xa que entre lesións e sancións atopábanse nestas condicións. Aínda así viñeron  coa mellor intención do mundo a xogar o partido e deron todo ata o final.

Por outro lado, destacamos un feito máis festivo que ocorreu o sábado, como foi o partido que enfrentou aos nosos benxamíns e que foi para os rapaces un acontecemento durante toda a semana e que rematou con moitas bromas entre eles e moitos sorrisos como vemos na foto que deixamos, tomada a rematar o encontro. O partido en si, acabou con ese resultado aínda que no descanso o marcador era de 1 – 1. A única nota negativa foi a ausencia de Xan (benxamín A), que foi o único que se perdeu o partido.

benjamines AB

Resultados 4- 5/03

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

MODESTOS

San Lorenzo Fátima

2 – 1

Chalo

XUVENÍL

Fátima Val do Ulla

0 – 0

CADETE

Fátima Cacheiras

5 – 1

Dani (2), Jacobo, Solar e Alexandre

INFANTIL

Fátima Compañía de María

5 – 1

Fran (3), Solar e Alejandro

ALEVÍN

Fátima Burgo das Nacións

Xoga luns

ALEVÍN

Fátima “B” Conxo “B”

3 – 4

Nico Corral (2) e Anxo Vilariño

ALEVÍN

Fátima “B” Compostela “B”

1 – 1

Nico Corral

BENXAMÍN

Fátima Villestro “D”

6 – 1

Dani (2), Marcos, Anxo Olveira, Hugo Noya e P.P

BENXAMÍN

Fátima “B” Victoria “B”

3 – 4

Diego, Pablo e Borja

PREBENXAMÍN

Fátima Amio

Xoga venres

Fútbol sala

CATEGORÍA

LOCAL

VISITANTE

RES.

GOLES

BENXAMÍN EF Castiñeiriño “A” Alto do Vento

0 – 14

BENXAMÍN EF Castiñeiriño “B” La Salle “A”

3 – 4

Marcos, Borja e Mario
PB 2010 EF Castiñeiriño “A” Milladoiro

4 – 2

Breixo, Iván, Manu e Ale
PB 2010 EF Castiñeiriño “B” Cluny

7 – 3

Nuno (3), Tomás (2), Kevin e Hugo
PB 2011 EF Castiñeiriño Villestro “B”

3 – 2

Pablo (2) e Fran
BIBERÓN EF Castiñeiriño Oroso FS

3 – 0

Aarón (3)