Resultados Jornada 25-26 Noviembre

CATEGORÍA LOCAL VISITANTE RES. GOLES
MODESTOS Lavacolla Fátima 0 – 4
XUVENÍL At. Riveira Fátima
CADETE Salvora Fátima 4 – 1  Mateo
INFANTIL Fátima Tordoia 2 – 3 Ian y en propia
ALEVÍN Fátima Victoria  0 – 3
BENXAMÍN Fátima A  Milladoiro A 6 – 1
BENXAMÍN Fátima B  San Pedro 9 – 0
PREBENXAMÍN Fátima  Aplazado

 Fútbol Sala:

CATEGORÍA LOCAL VISITANTE RES. GOLES
BENXAMÍN Fátima Villestro 6 – 0
PREVENXAMÍN A Fátima Victoria A
PREVENXAMÍN B Fátima Codima B 1 – 1
PREVENXAMÍN C Fátima Amio C 3 – 1
PREVENXAMÍN D Fátima Bertamirans C 0 – 4
 BIBERÓN  Fátima  Boqueixón  1 – 3

Resumen de la  jornada:

IMG_1540

Resultados Jornada 18-19/11

CATEGORÍA LOCAL VISITANTE RES. GOLES
MODESTOS Fátima Burgo das Nacións 6 – 0
XUVENÍL Villestro Fátima 0 – 1 Jesús Nieves
CADETE Fátima Lalín 0 – 1
INFANTIL Peleteiro Fátima 1 – 1 Diego Mato
ALEVÍN Fátima Partido Aplazado
BENXAMÍN Fátima A  ED SAntiago 1 – 0 Jorge
BENXAMÍN Fátima B  San Lorenzo 2 – 0  Daviz Pérez e Iago
PREBENXAMÍN Fátima  San Pedro  8 – 0

 Fútbol Sala:

CATEGORÍA LOCAL VISITANTE RES. GOLES
BENXAMÍN Fátima Calo 10 – 0
PREVENXAMÍN A Fátima Victoria A 4 – 0
PREVENXAMÍN B Fátima Santiago Futsal 2 – 0
PREVENXAMÍN C Fátima Praiña  4 – 0
PREVENXAMÍN D Fátima Vistalegre 2 – 0

Resumen de la  jornada:

IMG-1514

Resultados 11 – 12 /11

CATEGORÍA LOCAL VISITANTE RES. GOLES
MODESTOS Sán Lorenzo Fátima 2 – 3 Viqueira, Tomé y Javi
XUVENÍL Fátima Lalín B 3 – 1 Urban, Dani e Jacobo
CADETE Bertamirans Fátima 5 – 1 Mateo
INFANTIL Fátima Burgo das Nacións 1 – 2 Jesús
ALEVÍN Fátima San Lorenzo 0 – 4
BENXAMÍN Fátima A  Conxo A 4 – 3  Dani, Marcos, Maryo e Mario
BENXAMÍN Fátima B  Oroso C 6 – 1
PREBENXAMÍN Fátima  Villestro A  0 – 3

 Fútbol Sala:

CATEGORÍA LOCAL VISITANTE RES. GOLES
BENXAMÍN Fátima San Lorenzo 9 – 0
PREVENXAMÍN A Fátima Cluny 4 – 0
PREVENXAMÍN B Fátima Compañía de Maria 4 – 0
PREVENXAMÍN C Fátima La Salle  3 – 1
PREVENXAMÍN D Fátima Boqueixón 1 – 2

Resumen da xornada:

1

Resultados 04-05/11

CATEGORÍA LOCAL VISITANTE RES. GOLES
MODESTOS Fátima Peleteiro 1 – 2  Rafita
XUVENÍL Bastavales Fátima 2 – 2 Canosa e Antón
CADETE Fátima Ulla Pontecesures 3 – 2 Alex Villar, Alejandro e Raúl Infantil
INFANTIL Victoria B Fátima 2 – 3 Jesús,Raúl e Solar
ALEVÍN Fátima Compostela 2 – 2 Anxo Vilariño e Anxo Liste
BENXAMÍN Fátima A  Amio A 6 – 0
BENXAMÍN Fátima B  San Lázaro 3 – 2 Carol (2) e Iago
PREBENXAMÍN Fátima  Milladoiro  2 – 3 Manu e Kevin

 Fútbol Sala:

CATEGORÍA LOCAL VISITANTE RES. GOLES
PREBENXAMÍN Fátima D San Francisco Teo 0 – 2

Resumen da xornada:

Queremos empezar destacando o inicio do do fútbol sala onde so xogou o prebenjamin D onde era o primeiro partido para case todos e fixeron un gran debut.

Tamén destacar o gran partido dos nosos prebenxamins onde mereceron mellor sorte.
O resto dos equipos de fútbol 8 sacaron bos resultados facendo en xeral bos partidos,unha magoa o gol co que lle empataban o alevin no final do partido e as numerosas ocasións falladas do benxamín B. Do A destacar que os 6 goles foron anotados por 6 xogadores diferentes polo que coñecendo ao adestrador estamos seguros que estará moi contento.
Partidos moi igualados os de fútbol campo, con sorte dispar. Os modestos nun partido para acabar 0 0, dous goles dos visitantes de falta decantaron o encontro. O xuvenil pagou unha mala segunda parte, desperdiciando unha renta de dous goles.
Pola contra o cadete consegiu remontar cunha gran segunda metade contra un rival moi semellante a nós. Mentres que o infantil aguantou as acometidas rivales e volve a gañar tras unha mala racha.
Deixamos a foto destos últimos:
Arriba: Santi (delegado), Alejandro, David, Iago, Raul, Quintela, Nicolas, Brais, Alex Villar, Samuel, Ian, Solar e Piñeiro.
Abaixo: Dani, Ivan, Aldan, Jesus, Diego, Manu, Aaron, Mato, Andrés, Juan e Guille

IMG_1487