III TORNEO AMES CUP VERÁN 2014 PREBENXAMÍNS F-8

Torneo celebrado o 28/06/2014 en Bertamiráns, no que o equipo de PB2 quedou subcampeón e acadou o trofeo ó mellor xogador do torneo (Roi).

Xogaron: Marcos, Iago O., Iago C., Anxo S., Anxo V., Pablo, Javi, Alex, Nico e Roi.

Fase de grupo:

11:30h At. Fátima 1 – Victoria CF 4 (goles: Roi)

13:00h At. Fátima 1 – Bertamiráns FC 4 (goles: Anxo V.)

Cuartos de Final:

15:30h Abanqueiro 1 – At. Fátima 5 (goles: Pablo 1, Roi 4)

Semifinais:

17:00h Amio SD 2 – At. Fátima 2 (goles: Roi, Alex) (p. 0 – 1 gol de Anxo V.)

Final:

18:30h At. Fátima 1 – Victoria CF 2 (goles: Roi)

IMG_20140628_200324_edit

1

2

Advertisements

PARTIDO ENTRE OS NENOS PREBENXAMÍNS E BENXAMÍNS E AS SÚAS NAIS: NAIS 3 – NENOS 2

Partido xogado o venres 20/06/2014 no Campo Manuel Paz ás 19:00h.

Goles nais: Naira, Claudia e Neira

Goles nenos: Noe (p.p.) e Iago.

IMG_20140620_194236

IMG_20140620_192128

IMG_20140620_192106

IMG_20140620_204637

IMG_20140620_204626

III TORNEO TERRA VIKINGA PREBENXAMÍNS F-8

Torneo celebrado onte 08/06/2014 en Catoira, no que quedaron subcampeóns do torneo.

Xogaron: Marcos, Iago O., Iago C., Anxo V., Anxo S., Martín, Nico, Alex, Pablo e Roi.

Equipos: Catoira, Sar, Aguiño, Fortuna, Sálvora, Arosa, Caldas B, Ulla, Caldas A, Furia, Boiro e At. Fátima.

IMG_20140608_162859

11:30h Caldas “B” 0-At. Fátima 13

13:30h At. Fátima 0-Ulla CF 3

18:00h At. Fátima 4-Caldas “A” 2    Cuartos de Final

19:00h Boiro 3-At. Fátima 3 (p. 2-3) Semifinais

20:30h Catoira SD 7-At. Fátima 1     Final

Image20140609_183113

IMG_20140608_213336

Image20140609_182623

Image20140609_182814

II TORNEO FÚTBOL 8 “CAMPUS PUEBLA F.C.” PREBENXAMÍNS

Torneo celebrado o 31/05/2014 no Estadio Municipal de “A Alta” en Cabío

PREBENXAMÍN
Grupo A Grupo B Grupo C Grupo D
S.D. CACHEIRAS  E.F. BOIRO AT. CUNTIS AT. FATIMA
CORDEIRO C.F. S.D. CATOIRA E.F. BOQUEIXON E.D.  SANTIAGO
C.D. DODRO  S.D. VILLESTRO  C.D. UNION S.D. ESTEIRANA
 AT. RIVEIRA  S.D. CRUCES AMIO C.F.  S.D. ABANQUEIRO
VICTORIA C.F.

Xogaron: Marcos, Iago O., Iago C., Anxo S., Anxo V., Alex, Javi, Pablo e Roi.

16:00h: E.D. Santiago 2 – At. Fátima 1 (Roi)

17:20h: At. Fátima 2 (Javi-Anxo V.) – S.D. Esteirana 1

18:00h: S.D. Abanqueiro 2 – At. Fátima 0

O campión do Torneo foi a E.D. Santiago.

IMG_20140531_160440

IMG_20140531_172708

IMG_20140531_181312

PREBENXAMÍNS F-8 XORNADA 25ª: AT. FÁTIMA 1 – VICTORIA F.C. 8

Partido xogado o 26/04/2014 ás 11:30h no Campo Municipal de As Cancelas.

Xogaron: Marcos, Anxo S., Pablo, Nico, Iago C., Anxo V., Alex, Roi, Martín e Javi.

Goles. Anxo V.(15´)

IMG_20140426_121610

O próximo partido será o 03/05/2014 no Campo Municipal de Santa Isabel ás 12:30h: C.D. Conxo – At. Fátima.

AMES CUP 2014 PREBENXAMINS F-8

Así quedou o torneo:

Na fase de grupos os resultados foron:

 09:00 ED Val do Ulla 0-3 At. Fátima (goles de Anxo V.(2) e Marcos).

11:00 At. Fátima 4-2 CD Calasanz “B” (goles de Roi, Anxo V. e Javi (2))

 

Os octavos de final da Copa polo Título quedaron da seguinte maneira:

15:30 CD Conxo 8-2 ED Xuventude Aguiño

15:30 Atlético Fátima 0-4 CD Calasanz “A”

16:00 Rácing San Lorenzo 4-0 Bertamiráns “A”

16:00 SCD Salcedo 7-0 Sporting Estrada

16:30 Brexo Lema SD 1-3 Victoria CF Santiago

16:30 Cordeiro CF “A” 3-0 CD Calasanz “B”

17:00 Victoria CF Coruña 8-1 Amio SD

17:00 Cordeiro “B” 0-3 EF Silleda

 

Os resultados dos cuartos de final foron:

Copa Consolación

17:30 Bertamiráns “B” 0-1 EF Boqueixón

 Copa polo título

18:00 CD Conxo 0-1 CD Calasanz “A”

18:00 Rácing San Lorenzo 1-3 SCD Salcedo

18:30 Victoria CF Santiago 0-1 Cordeiro CF “A”

18:30 Victoria CF Coruña 6-0 EF Silleda

 

As semifinais foron:

 Copa Consolación

19:00 EF Boqueixón 1-0 Vista Alegre CF

19:00 ED Val do Ulla 0-2 Once Caballeros

 Copa polo Título

19:30 CD Calasanz “A” 2-1 SCD Salcedo

19:30 Cordeiro CF “A” 0-5 Victoria CF Coruña

 

As finais foron:

 Copa Consolación

19:00 EF Boqueixón 0-3 Once Caballeros

 Copa polo Título

19:00 CD Calasanz “A” 0-5 Victoria CF Coruña

IMG_20140418_105903

IMG_20140418_105915

PREBENXAMÍNS F-8 XORNADA 24ª: AMIO C.F. 3 – AT. FÁTIMA 2

Partido xogado o 12/04/2014 ás 12:00h no Campo Municipal de Belvís.

Xogaron: Marcos, Anxo S., Pablo, Iago O., Nico, Iago C., Roi, Martín, Javi e Alex.

Goles: Pablo (13´) e Roi (36´)

IMG_20140412_123029

A próxima cita será o venres 18/04/2014 no Torneo Ames Cup de Bertamiráns, ás 08:30h no campo:

1º partido Val do Ulla – At. Fátima ás 9:00h

2º partido At. Fátima – Calasanz “B” ás 11:00h.