Xornada 24-25/09/2016

img441

Advertisements

Horarios partidos

EQUIPO

DIA PARTIDO HORA CAMPO
FS BENXAMIN D E S C A N S A
FS P. Benxamín A 24-05 Milladoiro-EF CASTIÑEIRIÑO 13:00 Fontiñas
FS P. Benxamín B 22-05 EF CASTIÑEIRIÑO-San Fco. Teo 19:00 Os Tilos
FS BIBERON 23-05 EF CASTIÑEIRIÑO-Villestro 12:35 Monte Postes
F-8 ALEVIN D E S C A N S A
F-8 BENXAMIN D E S C A N S A
F-8 P-BENXAMIN 23-05 FATIMA – Milladoiro 11:00 As Cancelas
F-11 INFANTIL A 23-05 FATIMA-Xallas (Ascenso) 16:30 Manuel Paz
F-11 INFANTIL A 25-05 FATIMA – Santiago B (Copa) 19:00 Manuel Paz
F-11 INFANTIL A 27-05 Santiago B – FATIMA (Copa) 19:00 Villestro
F-11 INFANTIL B 23-05 Calo – FATIMA   (Amistoso) 10:30 Calo
F-11 CADETE 24-05 FATIMA – Peleteiro (Copa) 11:00 Manuel Paz
F-11 XUVENIL 23-05 Belvís – FATIMA (Copa) 19:00 As Cancelas

Xornada 9-10/05/2015

     EQUIPO DIA PARTIDO HORA CAMPO
BENXAMIN D E S C A N S A
P. Benxamín A 10-05 Burgo N. – EF CASTIÑEIRIÑO 10:00 Monte Postes
P. Benxamín B 10-05 Santiago-EF CASTIÑEIRIÑO 12:45 Monte Postes
BIBERON 09-05 Bertamiráns-EF CASTIÑEIRIÑO 12:00 Santa Isabel
ALEVIN 09-05 FATIMA – Victoria 10:30 Santa Isabel
BENXAMIN D E S C A N S A
P-BENXAMIN 10-05 FATIMA – Amio 10:00 Belvís
INFANTIL A 09-05 Peleteiro – FATIMA 12:00 Sergas
INFANTIL B 09-05 Dubra-FATIMA (amistoso) 12:00 A Telleira
CADETE 10-05 FATIMA – Cruces 11:00 Manuel Paz

Xornada 28-29/03/2015

     EQUIPO DIA PARTIDO HORA CAMPO
FS BENXAMIN 28-03 EF CASTIÑEIRIÑO – Victoria 10:00 Monte Postes
FS BENXAMIN 29-03 Milladoiro-EF CASTIÑEIRIÑO 10:45 Lamas Abade
FS P. Benxamín A 28-03 Victoria – EF CASTIÑEIRIÑO 18:30 Monte Postes
FS P. Benxamín B 28-03 Oroso – EF CASTIÑEIRIÑO 19:15 Monte Postes
FS BIBERON D E S C A N S A
F-8 ALEVIN 28-03 FATIMA-Burgo das Nacións 11:30 As Cancelas
F-8 BENXAMIN 28-03 FATIMA – Conxo 19:30 Santa Isabel
F-8 P-BENXAMIN 28-03 Santiago de Comp. – FATIMA 16:30 Belvís
F-11 INFANTIL A 28-03 FATIMA – Puebla 10:30 Manuel Paz
F-11 INFANTIL B D E S C A N S A
F-11 CADETE 28-03 O´Pino – FATIMA (Amistoso) 17:00 O´Pino
F-11 XUVENIL D E S C A N S A

Xornada 13-14/09/2014

EQUIPO DATA P A R T I D O HORA CAMPO
BENXAMIN Sala
PB Sala “A”
PB Sala “B”
BIBERON Sala
PREBENXAMIN
BENXAMIN
ALEVIN
INFANTIL 1ª
13-09 FATIMA-Cire Melide 11:30 Manuel Paz
INFANTIL 2ª 13-09 Tordoia-FATIMA 11:00 A Rega
CADETE 13-09
14-09
Bertamiráns-FATIMA
Bastavales-FATIMA
11:45
11:00
Bertamiráns
Brión
XUVENIL
13-09 FATIMA-Noia 17:00 Manuel Paz

Xornada 25-26/01/2014

EQUIPO

DATA

P A R T I D O

HORA

CAMPO

BENXAMIN Sala

26-01

E.F.CASTIÑEIRIÑO-La Salle

11:30

Lamas de Abade

PB Sala “A”

26-01

S. Fco. Teo-E.F.CASTIÑEIRIÑO

13:00

Roxos

PB Sala “B”

Descansa

BIBERON Sala

Descansa

PREBENXAMIN

26-01

FATIMA-Santiago

13:00

Belvís

BENXAMIN

25-01

FATIMA-Cía María

15:30

Santa Isabel

ALEVIN

23-01

FATIMA-Compostela

18:30

As Cancelas

INFANTIL

26-01

Touro-FATIMA

11:00

Touro

INFANTIL E.F.

25-01

E.F. CASTIÑEIRIÑO-Amio

10:00

Manuel Paz

CADETE

26-01

Trazo-FATIMA

10:00

Chaián

XUVENIL “A”

25-01

FATIMA-Lalín

16:15

Manuel Paz

XUVENIL “B”

26-01

FATIMA-Belvís

10:00

Manuel Paz

2ª AUTONOMICA

26-01

FATIMA-Resmón

16:00

Manuel Paz

Xornada 02-03/11/2013

EQUIPO

DATA

P A R T I D O

HORA

CAMPO

PB Sala “A”
PB Sala “B”
 
PREBENXAMIN
BENXAMIN
ALEVIN
INFANTIL

02-11

FATIMA-Tordoia

11:00

Manuel Paz

INFANTIL E.F.

31-10

O Pino – CASTIÑEIRIÑO
Amistoso

19:00

Campo Lameiro
CADETE
XUVENIL “A”

02-11

Imperator-FATIMA

17:00

Meicende Grande

XUVENIL “B”
2ª AUTONOMICA

03-11

FATIMA-Guimarei

16:00

Manuel Paz

Xornada 14-15/09/2013

EQUIPO

DATA

P A R T I D O

HORA

CAMPO
PB Sala

 

 

   
PREBENXAMIN

 

 

   
BENXAMIN

 

 

   
ALEVIN

14-09

Boqueixón-FATIMA (amistoso) 12:30 Boqueixón
INFANTIL

14-09

Esclavitud-FATIMA
(amistoso)
10:45 Esclavitud
INFANTIL E.F.

15-09

Amio B -E.F.CASTIÑEIRIÑO 10:30 Manuel Paz
CADETE

15-09

San Mamed-FATIMA (amistoso) 12:00 San Mamed
XUVENIL “A”

14-09

FATIMA-Victoria 17:00 Manuel Paz
XUVENIL “B”

14-09

Belvís-FATIMA 16:00 As Cancelas
2ª AUTONOMICA

15-09

Resmón-FATIMA 17:00 Resmón