Xornada 7-8/05/2016 – Fútbol

img187

Advertisements

Xornada 19-20/09/2015

EQUIPO DIA PARTIDO HORA CAMPO
FS BENXAMIN
FS P. Benxamín A
FS P. Benxamín B
FS BIBERON
F8 ALEVIN 19-09 Torneo en Cacheiras 16:00 Cacheiras
F8 BENXAMIN 19-09 Torneo Ames Cup Bertamiráns
F8 P.BENXAMIN 18-19 Torneo San Lorenzo S.Isabel-Belvís
INFANTIL 19-09 Milladoiro – FATIMA 10:30 Milladoiro
CADETE 20-09 Peleteiro – FATIMA 12:45 Cancelas
XUVENIL 19-09 Noia – FATIMA 20:00 San Lázaro -Noia
3ª AUTONOMICA 20-09 FATIMA – Resmón 17:00 Paz Nogueira

Horarios partidos

     EQUIPO DIA PARTIDO HORA CAMPO
BENXAMIN
P. Benxamín A
P. Benxamín B
BIBERON
ALEVIN
BENXAMIN 13-06 Torneo en Boiro
P.BENXAMIN 14-06 Torneo en Boiro
P.BENXAMIN 11-06 La Salle – FATIMA 18:30 Belvis
INFANTIL A 14-06 FATIMA – San Tirso 11:30 Manuel Paz
INFANTIL B
CADETE 13-06 FATIMA – Amio 11:00 Manuel Paz
XUVENIL

Horarios partidos

     EQUIPO DIA PARTIDO HORA CAMPO
FS BENXAMIN
FS P. Benxamín A 06-06 Amio – E.F. CASTIÑEIRIÑO 12:10 Santa Isabel
FS P. Benxamín B
FS BIBERON
F-8 ALEVIN Torneo de San Mamede
F-8 BENXAMIN
F-8 P-BENXAMIN 06-06 FATIMA – Vista Alegre 12:00 Cancelas
INFANTIL A 07-06 San Tirso – FATIMA 11:30 O Monte
INFANTIL B
CADETE 07-06 Amio B – FATIMA 10:15 Sergas
XUVENIL

Horarios partidos

     EQUIPO DIA PARTIDO HORA CAMPO
FS BENXAMIN
FS P. Benxamín A 31-05 Callobre-EF CASTIÑEIRIÑO 11:30 Q. Palacios
FS P. Benxamín B
FS BIBERON
F-8 ALEVIN 30-05 Torneo en RIANXO
F-8 BENXAMIN 30-05 Torneo en RIANXO
F-8 P-BENXAMIN 30-05 Peleteiro – FATIMA 11:00 Santa Isabel
F-11 INFANTIL A 02-06 Xallas -FATIMA 19:00 Castriz
F-11 INFANTIL B
F-11 CADETE 30-05 PELETEIRO – Fátima 09:30 Sergas
F-11 XUVENIL 30-05 FATIMA – Belvís 17:00 Manuel Paz

 

III Ames Cup – Categoría Biberón F-8

O equipo do Atlético Fátima na categoría Biberón F-8 que participará na III Ames Cup o venres 18 de abril estará formado polos seguintes xogadores:

Anxo Barral
Nicolás Bermúdez
Nicolás Blanco
Aitor Caamaño
Daniel Couselo
David Pájaro
Borja Parrado
Xabier Santiago
Marcos Soto
Raúl Rilo
Breixo Torres
Telmo Vázquez
Mario Vidal

calendario_ames_cup_biberon

III Ames Cup de Semana Santa

Os equipos das categorías Alevín, Benxamín, Prebenxamín e Biberón do Club Atlético Fátima participarán os próximos días 17, 18 e 19 de abril na  III Ames Cup de Semana Santa.

Calendario Ames Cup Alevíns
Calendario Ames Cup Benxamíns
Calendario Ames Cup Prebenxamíns
Calendario Ames Cup Biberóns