Xornada 28-29/01/2017 – Fútbol e Fútbol Sala

img723

726

Advertisements

Xornada 23-24/01/2016 – Fútbol e Fútbol Sala

EQUIPO DIA PARTIDO HORA CAMPO
FS PB-2 23-01 S.Jorge – EF CASTIÑEIRIÑO 20:00 Monte Postes
FS PB-1 – 2009 23-01 EF CASTIÑEIRIÑO – Dubra 11:15 Q. Palacios
FS PB-1 – 2010 24-01 Conxo – EF CASTIÑEIRIÑO 13:30 Santa Isabel
FS BIBERON
ALEVIN 23-01 FATIMA – Victoria 10:30 Santa Isabel
BENXAMIN 23-01 R. San Lorenzo – FATIMA 15:30 Cancelas
PREBENXAMIN 20-01 Peleteiro – FATIMA 18:30 Colegio M.P.
CADETE 24-01 FATIMA – Tordoia 11:00 Manuel Paz
XUVENIL 23-01 FATIMA – Noia 16:00 Manuel Paz
3ª AUTONOMICA 24-01 FATIMA – P.B. Arzúa 16:15 Manuel Paz

Xornada 28-29/11/2015 – Fútbol e Fútbol Sala

EQUIPO DIA PARTIDO HORA CAMPO
FS PB-2 29-11 Bertamiráns B – EF CASTIÑEIRIÑO 10:45 Lamas Abade
FS PB-1 – 2009 28-11 Noia – EF CASTIÑEIRIÑO 17:45 Fontiñas
FS PB-1 – 2010 29-11 Bertamiráns A – EF CASTIÑEIRIÑO 11:30 Lamas Abade
FS BIBERON 29-11 Villestro – EF CASTIÑEIRIÑO 13:00 Lamas Abade
ALEVIN 28-11 FATIMA – Conxo C 11:30 Santa Isabel
BENXAMIN 28-11 Cacheiras – FATIMA 13:30 Santa Isabel
PREBENXAMIN 01-12 FATIMA – E.D. Santiago 18:30 Sergas
CADETE 29-11 FATIMA – Cía de María 11:00 Manuel Paz
XUVENIL 28-11 Cacheiras – FATIMA 16:00 A Cañoteira
3ª AUTONOMICA 29-11 FATIMA – Sta. Cruz Montaos 16:15 Manuel Paz

Horarios partidos

     EQUIPO DIA PARTIDO HORA CAMPO
FS BENXAMIN
FS P. Benxamín A 06-06 Amio – E.F. CASTIÑEIRIÑO 12:10 Santa Isabel
FS P. Benxamín B
FS BIBERON
F-8 ALEVIN Torneo de San Mamede
F-8 BENXAMIN
F-8 P-BENXAMIN 06-06 FATIMA – Vista Alegre 12:00 Cancelas
INFANTIL A 07-06 San Tirso – FATIMA 11:30 O Monte
INFANTIL B
CADETE 07-06 Amio B – FATIMA 10:15 Sergas
XUVENIL

Horarios partidos

     EQUIPO DIA PARTIDO HORA CAMPO
FS BENXAMIN
FS P. Benxamín A 31-05 Callobre-EF CASTIÑEIRIÑO 11:30 Q. Palacios
FS P. Benxamín B
FS BIBERON
F-8 ALEVIN 30-05 Torneo en RIANXO
F-8 BENXAMIN 30-05 Torneo en RIANXO
F-8 P-BENXAMIN 30-05 Peleteiro – FATIMA 11:00 Santa Isabel
F-11 INFANTIL A 02-06 Xallas -FATIMA 19:00 Castriz
F-11 INFANTIL B
F-11 CADETE 30-05 PELETEIRO – Fátima 09:30 Sergas
F-11 XUVENIL 30-05 FATIMA – Belvís 17:00 Manuel Paz

 

Horarios partidos

EQUIPO

DIA PARTIDO HORA CAMPO
FS BENXAMIN D E S C A N S A
FS P. Benxamín A 24-05 Milladoiro-EF CASTIÑEIRIÑO 13:00 Fontiñas
FS P. Benxamín B 22-05 EF CASTIÑEIRIÑO-San Fco. Teo 19:00 Os Tilos
FS BIBERON 23-05 EF CASTIÑEIRIÑO-Villestro 12:35 Monte Postes
F-8 ALEVIN D E S C A N S A
F-8 BENXAMIN D E S C A N S A
F-8 P-BENXAMIN 23-05 FATIMA – Milladoiro 11:00 As Cancelas
F-11 INFANTIL A 23-05 FATIMA-Xallas (Ascenso) 16:30 Manuel Paz
F-11 INFANTIL A 25-05 FATIMA – Santiago B (Copa) 19:00 Manuel Paz
F-11 INFANTIL A 27-05 Santiago B – FATIMA (Copa) 19:00 Villestro
F-11 INFANTIL B 23-05 Calo – FATIMA   (Amistoso) 10:30 Calo
F-11 CADETE 24-05 FATIMA – Peleteiro (Copa) 11:00 Manuel Paz
F-11 XUVENIL 23-05 Belvís – FATIMA (Copa) 19:00 As Cancelas