Final da Copa de Santiago Infantil

O Atlético Fátima xogará a final da Copa de Santiago na categoría infantil contra o equipo do Colexio La Salle o próximo venres 27 de xuño as 21,00 horas no campo de Santa Isabel.

Advertisements

VIII TORNEO FÚTBOL BASE ABANQUEIRO S.D.

O equipo infantil Castiñeiriño E.F. quedou terceiro no VIII Torneo de Fútbol Base Abanqueiro S.D.

EQUIPOS

GRUPO A GRUPO B GRUPO C GRUPO D
R.C.D. CORUÑA

ABANQUEIRO S.D.

ATL. FÁTIMA

IMPERATOR OAR

E.F. VALMIÑOR

C.D. UNIÓN

MONTAÑEROS C.F.

SÁLVORA C.F.

URAL C.F.

PUEBLA F.C.

SANTIAGO C.F.

SILLEDA C.F.

BERTAMIRÁNS C.F.

ATL. RIVEIRA

ONCE CABALLEROS

CALDAS C.F.

RESULTADOS

R.C.D. DE LA CORUÑA 2 – ATL. FÁTIMA 0
ATL. FÁTIMA 1 – IMPERATOR OAR 0
ABANQUEIRO S.D. 0 –  ATL. FÁTIMA 4
MONTAÑEROS C.F. 0 – ATL. FÁTIMA 1
ATL. FÁTIMA 0 – SANTIAGO C.F. 2

Infantís Castiñeiriño Terceiros no VIII Torneo Abanqueiro

O equipo infantil Castiñeiriño E.F. terceiro no VIII Torneo Abanqueiro S.D.

Iago Vidal (A), Álex, Tomás, Martín F., Pablo O., Dani, Álvaro, Fidel, Diego, Martín V., Miguel, Pablo R. Nico, Fernando, Adrián, Xoán, Jacobo.

V Torneo Internacional Infantil EF Lalín

Resultados do equipo infantil do Atlético Fatima na fase previa do V Torneo Internacional Infantil E. F. Lalín:

EF Portero 2000 2 0 Atlético Fátima
Pabellón CF 0 1 Atlético Fátima
EF Silleda  1  3 Atlético Fátima
 Atlético Fátima  0  2 Galicia Caranza

Clasificación Grupo A – Venres 18

1º Galicia Caranza 12 ptos
2º EF Portero 2000  9 ptos
3º Atlético Fátima     6 ptos
4º Pabellón CF         1 pto
5º EF Silleda             1 pto

Campión grupos A e B – Venres 18: EF Portero 2000

VTorneoLalín 2014Detrás de pé: Manuel Viqueira (A), Álvaro, Adrián, Fernando, Pablo R., Diego, Pablo O., Jacobo, Álex, Juan Redondo (D)
Diante: Tomás, Martín, Dani, Juan, Miguel, Xoán.

V Torneo Infantil Lalín

Crónica do partido co Galicia de Caranza

Infantís: Atlético Fátima 35 – Amio B 1

Partido de infantís 2ª autonómica xogado o sábado 8 de febreiro de 2014, xogado entre o Atlético Fátima e o Amio B co resultado de Atlético Fátima 35-Amio B 1

Polo Fátima xogaron de inicio: Óscar, Martín, Diego Mella, Jesús, Brais, Álvaro, Álex Neira, Fran, Manuel, Señé e Pablo.

Na segunda parte entraron: Viqueira, Sergio e Xavi Santos

Xornada 18-infantis Milladoiro S.D. 0 – E.F.Castiñeiriño 3

ALINEACIÓNS: Xoan, Dani, Miguel, Álvaro, Pablo R. Tomás, Pablo R. Alex S. Fernando, Martín V. Martín F.

SUPLENTES: Nico, Adrián, Diego, Fidel y Martín A.

CAMBIOS: Martín A. por Xoan, Adrián por Alex S. Fidel por Martín V. Diego por Fernando, Nico por Martín F.

GOLES: Minutos 50, 55, 75.

Partido disputado no campo do Milladoiro

Xornada 13 – Infantís: X.Oroso 1 – E.F.Castiñeiriño 3

ALINEACIÓN: Martín A. Jacobo, Pablo R. Álvaro, Diego, Tomás, Pablo O. Martín F. Martín V. Dani, Fernando

SUPLENTES: Xoan, Miguel, Alex S. Nico, Adrián

CAMBIOS: Adrián por Diego, Nico por Jacobo, Alex S. por Martín V., Miguel por Fernando, Xoan por Martín A.

GOLES: E.F.Castiñeiriño (min. 20, 35, 37)                       X.Oroso (min. 75)

Partido disputado no campo municipal de Oroso