INFANTÍS: La Salle 2 – Atlético Fátima 3

Partido de 2ª autonómica de infantís grupo 4º, xogado o sábado 23 de novembro de 2013, co resultado de La Salle 2-Atlético Fátima 3.

Polo Atlético Fátima xogaron:

Óscar, Diego D., Xabier P., Martín, Diego M., Jesús, Brais. Xavier S., Álvaro, Fran e Señé. Na segunda parte entraron Álex Neira e Manu.

Advertisements

Xornada 12 – Infantís E.F. Castiñeiriño 8 – Trazo 0

ALINEACIONS: Xoán, Pablo R., Jacobo, Miguel, Adrián, Tomás, Alvaro, Diego, Pablo O. Nico y Fernando.

CAMBIOS: Martín A. por Xoán, Fidel por Alvaro, Solar por Miguel, Dani por Jaco y Martín F. por Adrián.

GOLES: Minutos 7,10,25,36,45,47,67 y 77

Partido disputado en el estadio Paz Nogueira.

Infantís: C.D. Aríns 0 – Atlético Fátima 8

Encontro da 2ª autonómica grupo 4º, disputado o sábado 9 de novembro de 2013, co restulado de:

C.D. ARÍNS 0 – ATLÉTICO FÁTIMA 8.

Polo Fátima xogaron de inicio:

Óscar Diego D., Xabi P., Roberto, Martín, Diego M., Jesús,Brais, Álvaro,Fran e Señé.

Na segunda parte entraron: Adrián, Sergio, Álex, Manu.

Na vindeira xornada toca descansar.

Infantís: Atlético Fátima 18-Tordoia 1

Partido da 2ª autonómica grupo 4º, xogado o sábado 2 de novembro ás 11’00 horas no “Manuel Paz Nogueira” co resultado de Atlético Fátima 18, Tordoia C.F. 1.

Polo Fátima xogaron de inicio: Óscar, Xabier Pereiro, Roberto, Martín, Brais, Sergio, Álvaro, Alejandro, Fran, Manuel e Señé.

Na segunda parte entraron: Viqueira, Diego Duro, Diego Mella, Jesús, Xavier Santos.

Infantís: Peleteiro 2 – Atlético Fátima 5

Partido da xornada 9 da 2ª autonómica infantil grupo, 4 xogado o sábado 26 de outubro ás 9’30 horas no campo da Barrosa, co resultado de

Peleteiro 2 Atlético Fátima 5.

Polo Fátima xogaron de inicio: Óscar, Diego Duro, Xabier Pereiro, Roberto, Martín, Diego Mella, Jesús, Brais, Sergio, Xavier Santos, Francisco Alende, e Señé. Na segunda parte entraron: Viqueira, Álex, e Manuel.

A próxima xornada Atlético Fátima Vs. Tordoia.

Xornada 9 – Infantís: C. D. Arins 2 – E.F. Castiñeiriño 2

ALINEACIÓNS: Martín A., Pablo R., Alvaro, Diego, Jacobo, Tomás, Pablo O., Dani, Martín V., Martín F. y Fernando

CAMBIOS: Nico por Martín V.,  Alex por Tomás , Miguel por Diego, Adrián por Pablo R.,  y Fidel por Pablo O.

GOLES: Minutos 39 y 55 (Castiñeiriño) minutos 50 y 60 (C. D. Arins)

Partido disputado no campo do Sergas.

Xornada 8 – Infantis: E.F. Castiñeiriño 7 – Tordoia 0

ALINEACIÓN: Xoán, Alvaro, Pablo R., Diego, Jacobo, Martín F., Martín V., Dani, Alex S., Tomás y Fernando

SUPLETENTES: Martín A., Miguel, Pablo O., Fidel y Nico.

CAMBIOS: Martín A. por Xoán,  Pablo O. por Alex S . Nico por Tomás,  Miguel por Martín F. y Fidel por Dani.

GOLES: Minutos 7,15,30,32,34,64 y 66

Partido disputado en el Paz Nogueira.

Infantís: Atlético Fátima 8 – S.D. Compostela 3

Partido de infantís 2ª autonómica grupo 4º, xogado o sábado 19 de outubro ás 10’00 horas no “Manuel Paz Nogueira”, co resultado de Atlético Fátima 8 – – S.D. Compostela 3.

Polo Atlético Fátima xogaron de inicio Óscar, Diego Duro, Xabier Pereiro, Roberto, Martín, Diego Mella, Jesús, Brais, Xavier Santos, Álvaro e Señé. No 2º tempo tamén xogaron Manuel, Sergio, Alejandro, Fran e Viqueira.

A próxima xornada enfrontámonos ao Peleteiro.