Cadetes Xornada 15-11-2015

Atlético Fátima 5 – S.R. Calo 0

Partido intenso con nova victoria do Fátima. Gran parada de Martín Ares no minuto 43.

Advertisements

III TORNEO AMES CUP VERÁN 2014 PREBENXAMÍNS F-8

Torneo celebrado o 28/06/2014 en Bertamiráns, no que o equipo de PB2 quedou subcampeón e acadou o trofeo ó mellor xogador do torneo (Roi).

Xogaron: Marcos, Iago O., Iago C., Anxo S., Anxo V., Pablo, Javi, Alex, Nico e Roi.

Fase de grupo:

11:30h At. Fátima 1 – Victoria CF 4 (goles: Roi)

13:00h At. Fátima 1 – Bertamiráns FC 4 (goles: Anxo V.)

Cuartos de Final:

15:30h Abanqueiro 1 – At. Fátima 5 (goles: Pablo 1, Roi 4)

Semifinais:

17:00h Amio SD 2 – At. Fátima 2 (goles: Roi, Alex) (p. 0 – 1 gol de Anxo V.)

Final:

18:30h At. Fátima 1 – Victoria CF 2 (goles: Roi)

IMG_20140628_200324_edit

1

2

VIII TORNEO FÚTBOL BASE ABANQUEIRO S.D.

O equipo infantil Castiñeiriño E.F. quedou terceiro no VIII Torneo de Fútbol Base Abanqueiro S.D.

EQUIPOS

GRUPO A GRUPO B GRUPO C GRUPO D
R.C.D. CORUÑA

ABANQUEIRO S.D.

ATL. FÁTIMA

IMPERATOR OAR

E.F. VALMIÑOR

C.D. UNIÓN

MONTAÑEROS C.F.

SÁLVORA C.F.

URAL C.F.

PUEBLA F.C.

SANTIAGO C.F.

SILLEDA C.F.

BERTAMIRÁNS C.F.

ATL. RIVEIRA

ONCE CABALLEROS

CALDAS C.F.

RESULTADOS

R.C.D. DE LA CORUÑA 2 – ATL. FÁTIMA 0
ATL. FÁTIMA 1 – IMPERATOR OAR 0
ABANQUEIRO S.D. 0 –  ATL. FÁTIMA 4
MONTAÑEROS C.F. 0 – ATL. FÁTIMA 1
ATL. FÁTIMA 0 – SANTIAGO C.F. 2

Infantís Castiñeiriño Terceiros no VIII Torneo Abanqueiro

O equipo infantil Castiñeiriño E.F. terceiro no VIII Torneo Abanqueiro S.D.

Iago Vidal (A), Álex, Tomás, Martín F., Pablo O., Dani, Álvaro, Fidel, Diego, Martín V., Miguel, Pablo R. Nico, Fernando, Adrián, Xoán, Jacobo.

III TORNEO TERRA VIKINGA PREBENXAMÍNS F-8

Torneo celebrado onte 08/06/2014 en Catoira, no que quedaron subcampeóns do torneo.

Xogaron: Marcos, Iago O., Iago C., Anxo V., Anxo S., Martín, Nico, Alex, Pablo e Roi.

Equipos: Catoira, Sar, Aguiño, Fortuna, Sálvora, Arosa, Caldas B, Ulla, Caldas A, Furia, Boiro e At. Fátima.

IMG_20140608_162859

11:30h Caldas “B” 0-At. Fátima 13

13:30h At. Fátima 0-Ulla CF 3

18:00h At. Fátima 4-Caldas “A” 2    Cuartos de Final

19:00h Boiro 3-At. Fátima 3 (p. 2-3) Semifinais

20:30h Catoira SD 7-At. Fátima 1     Final

Image20140609_183113

IMG_20140608_213336

Image20140609_182623

Image20140609_182814

II TORNEO FÚTBOL 8 “CAMPUS PUEBLA F.C.” PREBENXAMÍNS

Torneo celebrado o 31/05/2014 no Estadio Municipal de “A Alta” en Cabío

PREBENXAMÍN
Grupo A Grupo B Grupo C Grupo D
S.D. CACHEIRAS  E.F. BOIRO AT. CUNTIS AT. FATIMA
CORDEIRO C.F. S.D. CATOIRA E.F. BOQUEIXON E.D.  SANTIAGO
C.D. DODRO  S.D. VILLESTRO  C.D. UNION S.D. ESTEIRANA
 AT. RIVEIRA  S.D. CRUCES AMIO C.F.  S.D. ABANQUEIRO
VICTORIA C.F.

Xogaron: Marcos, Iago O., Iago C., Anxo S., Anxo V., Alex, Javi, Pablo e Roi.

16:00h: E.D. Santiago 2 – At. Fátima 1 (Roi)

17:20h: At. Fátima 2 (Javi-Anxo V.) – S.D. Esteirana 1

18:00h: S.D. Abanqueiro 2 – At. Fátima 0

O campión do Torneo foi a E.D. Santiago.

IMG_20140531_160440

IMG_20140531_172708

IMG_20140531_181312