VIII TORNEO FÚTBOL BASE ABANQUEIRO S.D.

O equipo infantil Castiñeiriño E.F. quedou terceiro no VIII Torneo de Fútbol Base Abanqueiro S.D.

EQUIPOS

GRUPO A GRUPO B GRUPO C GRUPO D
R.C.D. CORUÑA

ABANQUEIRO S.D.

ATL. FÁTIMA

IMPERATOR OAR

E.F. VALMIÑOR

C.D. UNIÓN

MONTAÑEROS C.F.

SÁLVORA C.F.

URAL C.F.

PUEBLA F.C.

SANTIAGO C.F.

SILLEDA C.F.

BERTAMIRÁNS C.F.

ATL. RIVEIRA

ONCE CABALLEROS

CALDAS C.F.

RESULTADOS

R.C.D. DE LA CORUÑA 2 – ATL. FÁTIMA 0
ATL. FÁTIMA 1 – IMPERATOR OAR 0
ABANQUEIRO S.D. 0 –  ATL. FÁTIMA 4
MONTAÑEROS C.F. 0 – ATL. FÁTIMA 1
ATL. FÁTIMA 0 – SANTIAGO C.F. 2

Infantís Castiñeiriño Terceiros no VIII Torneo Abanqueiro

O equipo infantil Castiñeiriño E.F. terceiro no VIII Torneo Abanqueiro S.D.

Iago Vidal (A), Álex, Tomás, Martín F., Pablo O., Dani, Álvaro, Fidel, Diego, Martín V., Miguel, Pablo R. Nico, Fernando, Adrián, Xoán, Jacobo.

Advertisements

XUVENÍS SUBCAMPIÓNS DA COPA DE SANTIAGO 2014

O equipo xuvenil do Atlético Fátima foi finalista da Copa de Santiago 2014. A final foi disputada no campo de Santa Isabel ante o equipo Peña Bodegón Arzúa co resultado de 0-1.

O Atlético Fátima Xuvenil Subcampión da Copa de Santiago 2014

 

III TORNEO TERRA VIKINGA PREBENXAMÍNS F-8

Torneo celebrado onte 08/06/2014 en Catoira, no que quedaron subcampeóns do torneo.

Xogaron: Marcos, Iago O., Iago C., Anxo V., Anxo S., Martín, Nico, Alex, Pablo e Roi.

Equipos: Catoira, Sar, Aguiño, Fortuna, Sálvora, Arosa, Caldas B, Ulla, Caldas A, Furia, Boiro e At. Fátima.

IMG_20140608_162859

11:30h Caldas “B” 0-At. Fátima 13

13:30h At. Fátima 0-Ulla CF 3

18:00h At. Fátima 4-Caldas “A” 2    Cuartos de Final

19:00h Boiro 3-At. Fátima 3 (p. 2-3) Semifinais

20:30h Catoira SD 7-At. Fátima 1     Final

Image20140609_183113

IMG_20140608_213336

Image20140609_182623

Image20140609_182814

II TORNEO FÚTBOL 8 “CAMPUS PUEBLA F.C.” PREBENXAMÍNS

Torneo celebrado o 31/05/2014 no Estadio Municipal de “A Alta” en Cabío

PREBENXAMÍN
Grupo A Grupo B Grupo C Grupo D
S.D. CACHEIRAS  E.F. BOIRO AT. CUNTIS AT. FATIMA
CORDEIRO C.F. S.D. CATOIRA E.F. BOQUEIXON E.D.  SANTIAGO
C.D. DODRO  S.D. VILLESTRO  C.D. UNION S.D. ESTEIRANA
 AT. RIVEIRA  S.D. CRUCES AMIO C.F.  S.D. ABANQUEIRO
VICTORIA C.F.

Xogaron: Marcos, Iago O., Iago C., Anxo S., Anxo V., Alex, Javi, Pablo e Roi.

16:00h: E.D. Santiago 2 – At. Fátima 1 (Roi)

17:20h: At. Fátima 2 (Javi-Anxo V.) – S.D. Esteirana 1

18:00h: S.D. Abanqueiro 2 – At. Fátima 0

O campión do Torneo foi a E.D. Santiago.

IMG_20140531_160440

IMG_20140531_172708

IMG_20140531_181312

VIII TORNEO SAN MIGUEL DE DEIRO

IMG-20140517-WA0013

Disputado el 17 de mayo en formato liguilla a una vuelta entre 7 equipos.

IMG-20140517-WA0009

Plantilla: Dani, Nico Fuentes, David, Nico Blanco, Xabi, Borja, Mario, Marcos, Pancho, Aitor, Raúl, Anxo y Álvaro.

Resultados:

FÁTIMA 2 – VILLAGARCÍA 0

FÁTIMA 2 – VILLALONGA 0

FÁTIMA 3 – VILANOVA 0

FÁTIMA 6 – PONTEARNELAS 2

FÁTIMA 1 – CÉLTIGA 1

Y en el último partido toca el Salcedo que había ganado sus 5 partidos anteriores, por lo tanto para acabar en primer lugar había que ganar.

FÁTIMA 3 – SALCEDO 0

IMG-20140517-WA0006

La clasificación final fue: 1) FÁTIMA 16 puntos. 2) SALCEDO 15 p. 3) CÉLTIGA 11 p. 4) PONTEARNELAS 9 p. 5) VILANOVA 6 p. 6) VILLAGARCÍA 4 p. 7) VILLALONGA 0 p.

ENHORABUENA BIBERONES!

 

PREBENXAMÍNS F-8 XORNADA 25ª: AT. FÁTIMA 1 – VICTORIA F.C. 8

Partido xogado o 26/04/2014 ás 11:30h no Campo Municipal de As Cancelas.

Xogaron: Marcos, Anxo S., Pablo, Nico, Iago C., Anxo V., Alex, Roi, Martín e Javi.

Goles. Anxo V.(15´)

IMG_20140426_121610

O próximo partido será o 03/05/2014 no Campo Municipal de Santa Isabel ás 12:30h: C.D. Conxo – At. Fátima.

AMES CUP 2014 PREBENXAMINS F-8

Así quedou o torneo:

Na fase de grupos os resultados foron:

 09:00 ED Val do Ulla 0-3 At. Fátima (goles de Anxo V.(2) e Marcos).

11:00 At. Fátima 4-2 CD Calasanz “B” (goles de Roi, Anxo V. e Javi (2))

 

Os octavos de final da Copa polo Título quedaron da seguinte maneira:

15:30 CD Conxo 8-2 ED Xuventude Aguiño

15:30 Atlético Fátima 0-4 CD Calasanz “A”

16:00 Rácing San Lorenzo 4-0 Bertamiráns “A”

16:00 SCD Salcedo 7-0 Sporting Estrada

16:30 Brexo Lema SD 1-3 Victoria CF Santiago

16:30 Cordeiro CF “A” 3-0 CD Calasanz “B”

17:00 Victoria CF Coruña 8-1 Amio SD

17:00 Cordeiro “B” 0-3 EF Silleda

 

Os resultados dos cuartos de final foron:

Copa Consolación

17:30 Bertamiráns “B” 0-1 EF Boqueixón

 Copa polo título

18:00 CD Conxo 0-1 CD Calasanz “A”

18:00 Rácing San Lorenzo 1-3 SCD Salcedo

18:30 Victoria CF Santiago 0-1 Cordeiro CF “A”

18:30 Victoria CF Coruña 6-0 EF Silleda

 

As semifinais foron:

 Copa Consolación

19:00 EF Boqueixón 1-0 Vista Alegre CF

19:00 ED Val do Ulla 0-2 Once Caballeros

 Copa polo Título

19:30 CD Calasanz “A” 2-1 SCD Salcedo

19:30 Cordeiro CF “A” 0-5 Victoria CF Coruña

 

As finais foron:

 Copa Consolación

19:00 EF Boqueixón 0-3 Once Caballeros

 Copa polo Título

19:00 CD Calasanz “A” 0-5 Victoria CF Coruña

IMG_20140418_105903

IMG_20140418_105915

V Torneo Internacional Infantil EF Lalín

Resultados do equipo infantil do Atlético Fatima na fase previa do V Torneo Internacional Infantil E. F. Lalín:

EF Portero 2000 2 0 Atlético Fátima
Pabellón CF 0 1 Atlético Fátima
EF Silleda  1  3 Atlético Fátima
 Atlético Fátima  0  2 Galicia Caranza

Clasificación Grupo A – Venres 18

1º Galicia Caranza 12 ptos
2º EF Portero 2000  9 ptos
3º Atlético Fátima     6 ptos
4º Pabellón CF         1 pto
5º EF Silleda             1 pto

Campión grupos A e B – Venres 18: EF Portero 2000

VTorneoLalín 2014Detrás de pé: Manuel Viqueira (A), Álvaro, Adrián, Fernando, Pablo R., Diego, Pablo O., Jacobo, Álex, Juan Redondo (D)
Diante: Tomás, Martín, Dani, Juan, Miguel, Xoán.

V Torneo Infantil Lalín

Crónica do partido co Galicia de Caranza